Kontakt/Vårt team

”Vi vill gärna prata med dig!”

Välkommen att kontakta vårt team direkt om du vill veta mer om Preventum, Qulan eller våra andra tjänster och hur vi på Preventum kan stötta dig.
Fyll i dina uppgifter längst ner på sidan om du vill att vi kontaktar dig i stället.

Vi ser fram emot att höra ifrån dig!

Marcus Johansson

Marcus Johansson
VD
Telefon: 0703–79 38 46
marcus@almasoft.se

Åsa Lindgren

Åsa Lindgren
Dental Coach
Telefon: 0227-12060
asa@preventum.nu

Åsa är specialist på ramavtal, klinikutveckling, Qulan och Preventums utbildningar.

Lola Ström

Lola Ström
Kundansvarig, Löneadministratör
Telefon: 0227-12060
lola@preventum.nu

Lola är specialist inom ekonomiområdet och HR-frågor.

Veronica Lundin

Veronica Lundin
Kundansvarig
Telefon: 0227-12060
veronica@preventum.nu

Veronica är specialist inom ekonomiområdet.

Inger Möller

Inger Möller
Kundansvarig
Telefon: 0227-12060
inger@preventum.nu

Inger är specialist inom ekonomiområdet.

Maria Zilén

Maria Zilén
Kundansvarig
Telefon: 0227-12060
mariaz@preventum.nu

Maria är specialist inom ekonomiområdet.

Emma Lundström

Emma Lundström
Ekonomiassistent
Telefon: 0227-12060
emma@preventum.nu

Emma är specialist inom ekonomiområdet.

Pia Stegner

Pia Stegner
Kundansvarig
Telefon: 0227-12060
pia@preventum.nu

Pia är specialist inom ekonomiområdet.

Gisela Trane

Gisela Trane
Kundansvarig
Telefon: 0227-12060
gisela@preventum.nu

Gisela är specialist inom ekonomiområdet.

Maria Jäderholm

Maria Jäderholm
Ekonomiassistent
Telefon: 0227-12060
mariaj@preventum.nu

Maria är specialist inom ekonomiområdet.

Kontakta oss