Kontakt/Vårt team

”Vi vill gärna prata med dig!”

Välkommen att kontakta vårt team direkt om du vill veta mer om Preventum, Qulan eller våra andra tjänster och hur vi på Preventum kan stötta dig.
Fyll i dina uppgifter längst ner på sidan om du vill att vi kontaktar dig i stället.

Vi ser fram emot att höra ifrån dig!

Marcus Johansson

Marcus Johansson

Telefon: 0703–79 38 46
marcus@almasoft.se

Ida Godin

Ida Godin

Telefon: 0227-12060
ida@preventum.nu

Ida är specialist inom ekonomiområdet.

Lola Ström

Lola Ström

Telefon: 0227-12060
lola@preventum.nu

Lola är specialist inom ekonomiområdet och HR-frågor.

Veronica Lundin

Veronica Lundin

Telefon: 0227-12060
veronica@preventum.nu

Veronica är specialist inom ekonomiområdet.

Inger Möller

Inger Möller

Telefon: 0227-12060
inger@preventum.nu

Inger är specialist inom ekonomiområdet.

Maria Zilén

Maria Zilén

Telefon: 0227-12060
mariaz@preventum.nu

Maria är specialist inom ekonomiområdet.

Emma Lundström

Emma Lundström

Telefon: 0227-12060
emma@preventum.nu

Emma är specialist inom ekonomiområdet.

Pia Stegner

Pia Stegner

Telefon: 0227-12060
pia@preventum.nu

Pia är specialist inom ekonomiområdet.

Gisela Trane

Gisela Trane

Telefon: 0227-12060
gisela@preventum.nu

Gisela är specialist inom ekonomiområdet.

Maria Jäderholm

Maria Jäderholm

Telefon: 0227-12060
mariaj@preventum.nu

Maria är specialist inom ekonomiområdet.

Kontakta oss