Vi vill gärna prata med dig!

Välkommen att kontakta vårt team direkt om du vill veta mer om Preventum, Qdent eller våra andra tjänster och hur vi på Preventum kan stötta dig.
Fyll i dina uppgifter längst ner på sidan om du vill att vi kontaktar dig istället.

Vi ser fram emot att höra ifrån dig!

marcus-johansson2
Marcus Johansson

0703–79 38 46
marcus@almasoft.se

Marcus är VD och har drivit Preventum sedan hösten 2015.

rebecka-k
Rebecka Kristell

046-23 81 87
rebecka@almasoft.se

Rebecka är ekonomiansvarig och hanterar alla interna ekonomifrågor.

lola-strom
Lola Ström

0735-16 86 61
lola@preventum.nu

Lola är redovisningsekonom och vår expert på lön.

veronica-lundin
Veronica Lundin

0735-16 86 67
veronica@preventum.nu

Veronica är redovisningsekonom.

inger-moller
Inger Möller

0735-16 86 69
inger@preventum.nu

Inger är redovisningsekonom.

maria-zilen2
Maria Zilén

0735-16 86 63
mariaz@preventum.nu

Maria är redovisningsekonom och ansvarar för betalservice.

pia-stegner
Pia Stegner

0760-23 79 50
pia@preventum.nu

Pia är redovisningsekonom och ansvarar för löner och betalservice.

gisela-trane1
Gisela Trane

046-23 48 41
gisela@preventum.nu

Gisela är auktoriserad redovisningskonsult via Srf konsulterna.

maria-jaderholm1
Maria Jäderholm

0735-16 86 62
mariaj@preventum.nu

Maria är redovisningsekonom.

partners
Du kan även nå oss på vår växeltelefon eller e-post.
Vill du veta mer?